FANDOM


Slovoua.com
Слово лого 01
Українська назва СловоЮЕй
Пора з 2013
Тип Довідки з правопису
Словники
Нариси з граматики
Адмінство *Головний редактор сайту
Віра Олексіївна Кравчук
*Координатор проекту, розробник сайту
Іван Андрійович Кравчук
Культура Про українську мову, українське слово
Домени http://slovoua.com/
Примітки info@slovoua.com
Автори про власний сайт

Сайт творили ми: Іван і Віра Кравчуки. Ми подружжя.

Файл:СловоЮАком01.png

Віра - редактор за освітою, Іван - за освітою інженер, за видом діяльності - дизайнер, розробник сайтів. Ми склали наші вміння докупи, виділили гроші з сімейного бюджету, покликали товариша-програміста - і зробили сайт "СловоUA".

Мені (Вірі) дуже хотілося допомогти людям у прагненні говорити й писати красивою українською. Мені адресували купу питань з мови чи не щодня - родичі, друзі й знайомі. І я вирішила "формалізувати" цей діалог за допомогою сайту, так щоб, одного разу відповівши на питання, можна було показувати цю відповідь багатьом людям.

На жаль, нині сайт не працює на повну силу. Тобто ви можете користуватися базою питань-відповідей, словником і довідковими матеріалами (правопис, транслітерація тощо). На питання ми не відповідаємо. Довелося призупинити цю роботу через нестачу вільного від основної роботи й навчання в аспірантурі часу. Але я дуже хочу відновити сайт! Останнім часом з'явилася можливість приділяти йому увагу регулярно.

Питання, яке стоїть тепер перед нами: чи потрібно це громаді? Чи настільки сервіс затребуваний, щоб ми знову заводили цю, трохи проіржавілу від часу, машину? Щоб це з'ясувати ми найближчим часом попросимо вас відповісти на декілька питань анкети, результати опитування опублікуємо й вирішимо разом із вами, що робити далі.

Дякую за увагу!
Віра Кравчук,
головний редактор сайту "СловоUA"

Анонс

Про проект

Інформаційно-довідковий портал «СловоUA» створено задля сприяння розвитку української мови й поліпшення грамотності серед її носіїв. Тут ви завжди можете знайти відповіді, як правильно говорити українською мовою, побачите корисну й цікаву інформацію про її сучасний стан та розвиток. Усі послуги є безкоштовними. На сайті працюють:

Головний редактор сайту Віра Олексіївна Кравчук,

аспірантка за напрямом «Соціальні комунікації» (спеціальність «Теорія та історія видавничої справи та редагування»), випускниця Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ», спеціальність «Видавнича справа та редагування»

«Відповідаючи на питання, ми спираємося на правила чинного правопису, академічні словники української мови, а також на рекомендації таких мовознавців, як Олександр Пономарів, Борис Антоненко-Давидович, Борис Рогоза, Сергій Головащук та ін. У складних випадках консультуємося з філологами КНУ ім. Тараса Шевченка.»
~

Координатор проекту, розробник сайту Іван Андрійович Кравчук,

вища технічна освіта; працює у сфері веб-технологій та реклами

«Ми почали створювати інформаційно-довідковий портал з малого, зробили основні розділи. У міру сил будемо наповнювати існуючі розділи новою інформацією, доповнюватимемо його функціонально. Сподіваюся, вже незабаром з’являться додаткові можливості для користувачів. Прагнемо зробити сайт корисним і зручним.»
~

В інтересах відвідувачів сайту ми зацікавлені у співпраці з фахівцями в галузі української філології. Якщо ви можете допомогти підтримати сайт інформаційно, поділитися корисними статтями з мови, зв’яжіться, будь ласка, з нами зручним для Вас способом. Ми завжди відкриті до співпраці!

Ми будемо раді надати інформаційну підтримку університетам, інститутам, приватним організаціям, що мають стосунок до української мови. Якщо ви хочете розміщувати свої оголошення на сторінці «Новини» або у вигляді рекламних банерів, пишіть або телефонуйте нам. Проект «СловоUA» не є комерційним, тому його розвиток напряму залежить від благодійного фінансування. Говорімо українською! Говорімо правильно!


Посилання

Виноски