Українопедія
Advertisement
Українопедія

Для чого цей вікі-проект?

Роки вже зо три тому я допомагав своєму інтернет-товаришеві з Дніпра Юрі Смолі робити вікі ОКІ (про соціалку Одноклассники.ру). Ще тоді намагався запевнити його, шо то марна справа. Бо україномовні читачі-дописувачі О-ків ніколи не перепруть те цунамі рашисського бидла, що вже тоді окопалося там і у Фкантактікє. З Росією ми додружилися до війни і до тисяч загиблих з обох боків. Як це вдалося миршавому Путєну? Спочатку треба було засрати мозги. Шо було успішно зроблено. Спецслужби підірвали житлові будинки в рассєйських містах, хто винен? — чечени.

«Мочіть в сортірах» — не лише вєлікая цитата вєлікага палкаводца всєх врємьон і народов. Це споконвічна мрія ватніка, думка, яка живе постійно у ватному мозгу. Від якої він оргазмує...

Думаєте це скінчилось? Да фіг там. З початком неприкритої війни пропагандони навпаки активізувалися по всім фронтам. Історії про распятих мальчіков, плачущу корову і ізнасілованних епіліптічєскіх старушок рождаюцця у воспальонних мозгах, як гнойовики на полі після рясного дощу.

Пішли перші судові слухання за необережний пост у Фкантактіку по матушкє Рассєє. І чим більше по Рассєє таких судів, тим більше захлинаються салдацкіє матєрі із Данєцка, ізнасілованниє укропамі в маріупольском полє прямо под строїтєльним супєрмаркєтом Луганска, дє, слава Богу, закончілась монтажна пєна, потому мать осталась частічьно жива і способна давать інтєрвйу.

На кой це Тобі особисто?

А тепер Ти. Так, саме Ти — дай сам собі відповідь на просте запитання:

Це Тобі Треба?

В чому причина, шо ти досі тусиш у Фкантактіках чи 1-глазніках?

  • Твій тупорилий сусід/ (-ка) не здатн/ий (-а) більш ніде зареєструватися?
  • У тебе там знакома дєвачька з Сиктивкара чи Сизрані, якій недоступний сервіс електронного листування?
  • Ти мрієш перевиховати ватніка з Благовєщєнска чи Біробіджана і зробити його палким патріотом України?
  • Ти Штірліц під прикриттям, ловиш ворогів Бандерштату, щоб потім їх всіх пов'язать і здать побратимам в крайню криївку?
  • Ти мазохіст. Тобі просто подобається, коли тебе тицяють щоразу мордою в лайно і посилають на хуй?
  • А нє... Це особисте. І ващє, Нє трогайтє музику руками...

Так??

Що робити

Та, в принципі, нічого складного. Просто Кидайте російські соціалки. Реєструйтеся на українських (на крайняк, американських чи європейських) ресурсах. Видаляйте свої акаунти з усіх тих Фкантактіков, Мойміров, 1-глазніков і прочіх Спайсру.

І хай у наших ворогів пір'я в роті поросте, як казав мій колега.
Advertisement