Українопедія
Advertisement
Українопедія

У нас же ж як. Народжується дитятко, його хрестять. Чого? А «бо всі хрестять». Якби всі робили обрізання чи татуювали б шось на нижній губі, робили б так само. Бо «всі так роблять».

Людина задумується про Бога, коли їй хріново. Коли файно, не задумується. А чьо тоді про Бога? Дівки гарні, гроші є, трава зелена, пиво дешеве. Так, раз в рік до церкви «Паску святить». Бо «всі святять».

Кажуть «в окопах атеїстів не буває». Чого так? Бо в окопах не хріново. В окопах ДУЖЕ хріново. І з Богом зустрітися людина в окопах може дуже швидко. Отоді і без атеїстів обходиться.

Автор цього тексту не православнутий на всю голову. Просто хочеться поділитися роздумами.

Що ми чуємо від нинішніх воїнствующіх атеїстів?? Шо «я свабодний чєлавєк с большой букви, а нє раб Божий»... ОК. Свабода це добре. Проте, вільні люди без рамок божого страху — ото і є ті оберменші, що палили стосами «етнічне сміття» в печах-крематоріях освенцімів і бухенвальдів. А шо, «танцуй, Ванька, Бога нєт!!» Раб Божий — не раб людський, він за свої вчинки відповість, перед Богом. А «князі людські» чи баба Вєра на лавочці перед під'їздом йому не суддя. І бичок він не кине в під'їзді не тому, шо дільничий побачить, а тому, шо Бога-совість має в душі. І знає: я насрав, комусь прибирати доведеться, а це не правильно.

Завжди балдію, коли невігласи від атеїзму весело малюють карікатурки на тему «християни-канібали», бо їдять тіло Христове, і п'ють його кров на причасті. Як завжди все з ніг на голову, а нафіга думать??

Народ, ви тільки уявіть собі. 2000 років тому. Світ, у якому замість телевізорів і інтернетів основна развлєкуха — криваві оргії із битвами людей на аренах, розривання їх хижими звірами, страти через перепилювання живцем, колесування, четвертування кіньми і волами. До 17 сторіччя злочинців і не дуже садовили на кіл. Кому цікавий алгоритм, пишіть в осібку, розпишу в деталях. І от. Приходить чувак. Який ВІДМІНЯЄ КРИВАВІ ЖЕРТВОПРИНОШЕННЯ. До Ісуса про такі вольності ніхто і подумать не міг. А в Новому світі іспанці фігєли, коли жерці ацтеків живцем вирізали серця із тисячі жертвенних людей, потім натягали на себе скривавлені шкірки жертв, і бігали у такому вигляді містом. І було це у 16 сторіччі, через 1500 років ПІСЛЯ Христа.

А тут же як: тримай кусок хліба,— оце Моє тіло; а оце виноградне вино — кров Моя. Пий, їж. ОТЦЕВІ моєму цього ДОСТАТНЬО. Не треба нікого вбивати. Любіть одне одного.

Бузувіри-большевики, начитавшись ізвєрга роду людського Маркса, нищили храми. Але розуміли, шо рамки потрібні. І в Програмі КПРС з'явилися рядки Морального кодексу строїтєля комунізма. Ці рядки вивчали напам'ять ті, хто збирався стати кандидатом чи членом любімої партії. Так от, якщо відкинути воїнствующій атеїзм і боротьбу з «опіумом для народа», це мало не вільний переказ Нагорної проповіді Ісуса Христа на тему «что такоє хорошо і что такоє плохо».

Пи.Си. Не поспішайте зі мною сперечатися. Чим ламати списи, дайте самі собі відповіді на такі контрольні запитання:

  • 1. Якщо всесвіт зародився в результаті одного мега-бздища (теорія глобального вибуху), чому за стільки років існування людства нічого не зародилося від вибуху? В чому підвох?
  • 2. Теорія еволюції. Думаєм з кінця. Людина пішла від мавпи. Мавпа, судячи по всьому, з динозавра. Той, мабуть, від риби, яка ЧОМУСЬ вилізла з води, хоча до того жила там довго і щасливо. Риба, здається, од медузи і трилобіта. А ці від амеб і інфузорій. Амеби — з органічного бульйону, який стався від неорганічної матерії шляхом хімічних реакцій, вертаймося до п.1, внаслідок якихось випадкових вибухоподібних процесів. Цим всим ніхто не керував, ібо Бога нема. Все сталося спонтанно. Людина тисячі років варить бульйон, але якщо туди риби не покладеш, то заводяться одні хробаки. І то, не з бульйону, а від мух.

Подумайте на дозвіллі.

Advertisement