Українопедія
Advertisement
Українопедія

Usik64 Usik64 14 листопада 2017
1

25 років чи роздуми за татар

Шо таке 25 років в новітній історії?
1917+25=1942
 • Розпалася величезна Рос Імперія, а також Австро-Угорщина; Німеччина під Версальським договором
 • Сталін змінив Леніна; громадянська війна; смерть Троцького, Свердлова, Кірова; застосування хімічної зброї в придушенні селянських повстань Тухачевським; боротьба з селянством; голодомор; червоний терор; Ягода-Єжов-Берія
 • Захоплення СРСР Балтії, Буковини, Західної України і Білорусі; Німеччиною - мало не всієї Європи і шматка Північної Африки
 • Гітлер веде війну на 4х океанах, на три сухопутні фронти, малює емблему Вольксвагена, будує автобани, що їздять по ним і сьогодні
 • Розпал Другої Світової війни, початок корінного в ній перелому
1945+25=1970
 • Кінець Другої Світової війни; окупація союзниками Німеччини
 • Кор…
Read Full Post
Usik64 Usik64 10 лютого 2016
0

Про Мішу Мєдвєдєва чи Як підняти рейтинг патрульної поліції Києва

Щоб довести правоту і абсолютну правильність дій поліцейських у Києві в ніч на 7 лютого 2016 року, багато говорити не потрібно. Потрібно провести що? Правильно. Слідчий експеримент.

Умови експерименту
 • Максимально безлюдне місце. Скажімо, стадіон Чайка.
 • Машина №1. Вимоги. Крейсерська швидкість не менше 200 км/год. На верхньому багажнику жорстко закріплена звичайна дерев'яна діжка, заповнена мокрим піском. Це мішень. Імітуємо колеса машини, шо тікає. Нічого, шо колеса в профіль менші. Так попадать буде легше.
 • За кермом машини №1 Тоша Гєращенко. Не імбецил, бо дослужився до керівних посад в МВС, а, значить, і машину водить теж вправно.
 • Екіпаж машини №1 друзі Тоши, шо захищатимуть нових поліцейських; бажано, співробітники МВС. Можна просто бажаючі,…
Read Full Post
Usik64 Usik64 17 січня 2016
0

Роздуми про віруючих і невіруючих

У нас же ж як. Народжується дитятко, його хрестять. Чого? А «бо всі хрестять». Якби всі робили обрізання чи татуювали б шось на нижній губі, робили б так само. Бо «всі так роблять».

Людина задумується про Бога, коли їй хріново. Коли файно, не задумується. А чьо тоді про Бога? Дівки гарні, гроші є, трава зелена, пиво дешеве. Так, раз в рік до церкви «Паску святить». Бо «всі святять».

Кажуть «в окопах атеїстів не буває». Чого так? Бо в окопах не хріново. В окопах ДУЖЕ хріново. І з Богом зустрітися людина в окопах може дуже швидко. Отоді і без атеїстів обходиться.

Автор цього тексту не православнутий на всю голову. Просто хочеться поділитися роздумами.

Що ми чуємо від нинішніх воїнствующіх атеїстів?? Шо «я свабодний чєлавєк с большой букви, а нє…

Read Full Post
Usik64 Usik64 14 січня 2016
0

Через два роки про ватний Крим: злочинний зговір чи вопіюща некомпетентність

Два роки Кримнаш, в смислі, Ваш, в смислі, х*йловий, а в оцих Ваших інтернетах не вщухають срачі на тєму Хто віноват. Срачі перебивалися лише повідомленнями про черговий котел на так само ватному Дамбасє і лайна взбугурчувалися з новими бульбашками.

Хтось каже, шо Крим злив Пастор. Комусь сала за шкуру залив Кролєґ. Пасторсько-кролячі друзі б'ють себе м'якими пухнастими лапками в пухнасті груди і шось пищать про пасторський наказ стріляти, який не виконав кулеметник Валєра.

На днях із привеликим для себе подивом виявив сам для себе відсутність в українській вікіпедії (яка, за визначенням, має б знати все, як і Ґуґль) елементарних статей про військові статути ЗС України. Вроді фігня. Але непорядок. А дай-но, думаю, накидаю пару статейок по са…

Read Full Post
Usik64 Usik64 10 лютого 2015
0

12 лютого 2015

Роки вже зо три тому я допомагав своєму інтернет-товаришеві з Дніпра Юрі Смолі робити вікі ОКІ (про соціалку Одноклассники.ру). Ще тоді намагався запевнити його, шо то марна справа. Бо україномовні читачі-дописувачі О-ків ніколи не перепруть те цунамі рашисського бидла, що вже тоді окопалося там і у Фкантактікє. З Росією ми додружилися до війни і до тисяч загиблих з обох боків. Як це вдалося миршавому Путєну? Спочатку треба було засрати мозги. Шо було успішно зроблено. Спецслужби підірвали житлові будинки в рассєйських містах, хто винен? — чечени.

«Мочіть в сортірах» — не лише вєлікая цитата вєлікага палкаводца всєх врємьон і народов. Це споконвічна мрія ватніка, думка, яка живе постійно у ватному мозгу. Від якої він оргазмує...

Думаєте це ск…

Read Full Post

Advertisement